Oryginalna instrukcja obsługi Haier Hw B860

Haier HW B860 to nowoczesny i kompleksowy system kontroli domów inteligentnych, który pozwala użytkownikom skonfigurować i monitorować urządzenia, systemy i czujniki w swoim domu. System ten obejmuje inteligentną kontrolę oświetlenia, ogrzewania i chłodzenia, a także wszystkie inne systemy w domu. Oryginalna instrukcja obsługi Haier HW B860 jest dostępna online, a także w formie drukowanej. Instrukcja zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat instalacji, konfiguracji i użytkowania urządzenia, wraz z krok po kroku opisanymi instrukcjami dotyczącymi każdego etapu procesu. Instrukcja zawiera również wszystkie niezbędne informacje na temat bezpieczeństwa, wraz z wytycznymi dotyczącymi konserwacji i napraw, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie systemu.

Ostatnia aktualizacja: Oryginalna instrukcja obsługi Haier Hw B860

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Zamrażarka Haier

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Zamrażarka Haier.
Mamy 154 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 154 produktów Haier w kategorii Zamrażarka.

 • b
 • cdfhklst

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

qwerty112 28 Jun 2021 22:30 28290

 • #1Level 10  

  #1

  Witam, posiada może ktoś do udostępnienia sensowną instrukcje obsługi sterownika YR-E27. Mam kłopot z ustawieniem temperatury w zbiorniku wody użytkowej. W ogóle sterownik nie wyświetla tej wartości (zworka w BM2_8 przestawiona na tryb wody ciepłej)

  Również ustawienie programatora to jakiś kosmos, przy wchodzeniu do menu, za każdym wejściem otwierają się inne opcje.

 • #2AdamcalinLevel 2  #2

  Witam, eksperem nie jestem bo dopiero zabieram się za montaż mojej pompy ciepła i zbieram informacje ale z tego co zrozumiałem w zbiorniku c. w. u powinieneś mieć czujnik temperatury i na panelu ustawiasz oczekiwaną wartość, kiedy do pompy czujnik wyśle info o osiągnięciu zadanej temp. zawór trójdrożny przełączy na grzanie c. o. Teraz ja się zastanawiam kiedy pompa przestaje grzać c. o? Kiedy osiągnie temp. zadaną na panelu sterowania na powrocie wody do P. C?

 • #3MirNet1Level 5  #3

  Witam mam taką pompę zamontowaną i jest O. K. w sterowniku CWU ATW-A01 ma być podłączony czujnik CWU a po za tym na wyjściu
  CN 21 po lewej stronie zaniast zakładać zworkę ja podłączyłem termostat pokojowy - akurat bezprzewodowy, ustawiłem na 21 * C i tak utrzymuje. A priorytetem jest i tak CWU. Pozdrawiam.

 • #4#4

  Hej MirNet1. Zamontowałem wczoraj swojego Haiera 8kw, wyskoczył mi błąd 049 (może miał ktoś podobnie? ) Czy mògłbyś wrzucić fotki jak masz ustawine przełączniki na płycie głównej jednostki zewnętrznej BM1 i BM2 może mam źle ustawione i przez to pokazuje ten błąd.

 • #5#5

  O. K Model jest ustawiony fabrycznie to te zaznaczone na czerwone piny a jeżeli masz sterowanie CWU i PC jest połączona podwójnym
  przewodem ze sterownikiem, to BM-1 pin 8 i BM-2 również pin 8 do góry ja tak zrobiłem i wszystko dobrze pracuje. Oczywiście ATW-A01 - moduł sterowania do C. W. U ma mieć zworkę na cn21 albo do cn 21 podłączony termostat pokojowy i czujnik na cn31 wciśnięty do zasobnika CWU. w załączniku nie są jeszcze przestawione piny BM-1 pin 8 do góry i BM-2 pin 8 do góry.

 • #6#6

  Wielkie dzieki MirNet1. Ustawiłem przełączniki na BM1 i BM2 tak jak na zdjęciach które podesłałeś I wszystko działa. Błąd zniknął, wentylator kręci PC śmiga.

 • #7samara30Level 7  #7

  Dzień dobry, pytanie do tejże pompy, czy macie panowie zamontowaną grzałkę w razie niskich temperatur, która ma działać ze styku 11 i 12?, może ktoś już to uruchamiał.

 • #8bergolcLevel 13  #8

  Podłączyłem grzałki do swojej pompy.
  Trzeba zastosować przekaźnik
  na wyjściu atw pojawia się 220v przy potrzebie załączenie grzalki
  Ja mam podłączone jak na zdjęciu grzałka potrojna bezpiecznikami w skrzynce wybieram czy ma chodzić jedna dwie części trzy grzalki
  Ale jeżeli nie używasz wyjścia grzalki bojlera cwu możesz przepiac wtyczkę z cn9 na cn4 a grzalke bufora podpiąć pod wyjście 17 i 18 wtedy wykorzystasz wbudowany przekaznik w module atw pamiętaj tylko że wtedy grzałka max 3kw

  A jak wygląda u ciebie zużycie prądu przez pompe

 • #9#9

  Witam, wszystko już mam podłączone tak jak TY, tylko nie startuje mi ta grzałka wg instrukcji - 11 i 12 sa wyjscia bez prądowe i daje tylko sygnał na przekaznik.
  A zmieniałes pr-ki w jednostce zewnetrznej tak jak sugeruje kolega powyzej BM1 i BM2?, bo ja mam ustawione tylko tak jak do mnie przyszła - fabrycznie. może muszę przestawić.a zużycie, po zamontowaniu podlicznika od 23, 10 do 22, 11 naliczyło mi 540kwh. a od tego 23, 10 do dziś juz jest 1050kwh. jakos szybko leci. dom pow. uż. to 106m2, ocieplone wszystko oprócz strychu, a zima dopiero sie zaczeła.dziś nawet wyskoczył komunikat - HEATER, i sprawdzałem wyjscia w ATW, ale nie było napiecia:(.

  Dodano po 2 [minuty]:

  * 11 i 12 sa wyjscia bez prądowe i daje tylko sygnał na przekaznik. (powinno dawac)

 • #10#10

  Jeżeli nie przestawiłes nic w pompie na zewnątrz to nie współpracuje ona z jednostka atw 01.
  Spróbuj wyłączyć zasilanie atw jeżeli na panelu yr e27nie pojawi się błąd to na 1000% nie komunikuje się i trzeba przestawic z tego co pamiętam w bm1 i bm2 piny w przeciwna stronę niż są ale obejrzyj instrukcje
  U mnie teraz jak podniose temp np. o 5 stopni to załącza się heater i uruchamia stycznik a żeby grzać.
  Po przełączeniu musi być jeszcze zworka w atw na zapotrzebowanie grzania bo jak będzie się komunikować to nie rozpocznie ogrzewaniaJa włączyłem pompe 17wrzesnia w gotowość i od tamtej pory do dziś 1600kwh myślę że jest w miarę ok dom podobna powierzchnia i ocieplenie
  A wyjąłeś gumowe podstawki z wnętrza pompy?
  Producent umieścił je w woreczku w środku na wysokości sprezarki

 • #11#11

  No z tymi gumami to były jaja, zamontowałem na postumencie bez nich, bo w opagowaniu nie było ale lejki do skroplin były w pudełku, wiec pomyslałem ze nie dali, a potem byłakoniecznosc rozebrania przedniej sciany i sie znalazły:)

  Dodano po 22 [minuty]:

  Mówisz że te (czerwone piny) co zaznaczyłem na schemacie strzałkami, przełaczyc w przeciwną stronę?, a te piny numer 8 na BM1 i 2, też przestawiałeś?.

 • #12#12

  nie wszystkie tylko piny numer 8 tak ak napisał wyzej kolega MirNet1 czyli
  bm1 pin 8 na on i
  bm2 pin 8 na on

 • #13#13

  Ok, dzieki, jutro próba, jak nie wypali to ognisko w domu bedzie trzeba zrobić

 • #14#14

  działa wszystko. Pozdrawiam

 • #15#15

  Jak zachowuje się u ciebie grzanie cwu?
  Dogrzewa ci do zadanej temperatury?

 • #16#16

  mam tyko CO, do CWU używam podgrzewacza przepływowego kospel, wydaje mi się, że jest oszczędnie, bo czy korzystasz czy nie, pompa i tak musi dogrzewać.

 • #17lukaskrzy#17

  bergolc wrote:

  Podłączyłem grzałki do swojej pompy.A jak wygląda u ciebie zużycie prądu przez pompe

  Co to znaczy przepiac wtyczke z cn 9 na cn 4? Podpiac pod 11 i 12 wyjscie? A czy one nie sa bezpradowe?
  Ja tez mam haiera ale podlaczylem pod wyjscie 17 i 18 grzalke do co ale jakos jak zalaczy sie heater to ona sie nie uruchamia i zyje swoim zyciem. U mnie na dzien dzisiejszy od 13 pazdziernika do dzisiak 1400 kwh dom 13na9 po zewnetrzych pater plus poddasze i do tego jedna petla w garazu 42 m2 zeby bylo na plusie w zime. W domu temp 22-21. Termoregulator w salonie wlacza i wylacza grzanie pompy.

 • #18#18

  Kiedy uruchamia się ikona heater aktywuje się złącze cn4 pojawia się na nim 220v bez prądowe do załączenie stycznika.
  Ty masz podpiera grzalke z tego co zrozumiałem pod wyjścia 17 i 18 to jest fabryczne wyjście do grzalki bojlera cwu.
  Jeżeli twoja grzałka jest w buforze co to nie zmieniaj nic tylko przełóż wtyczkę cn4 i cn9 wtedy wykorzystasz stycznik wbudowany w atw01.
  Zobacz schemat

 • #19#19

  Rozumiem ze cn 4 i cn9 przepiac (zamienic miejscami)?

  Dodano po 32 [sekundy]:

  Rozumiem ze cn 4 i cn9 przepiac (zamienic miejscami)?

 • #20#20

  Tak zamienić miejscami
  Wtedy cn4 będzie sterować przekaźnikiem wbudowanym który poda napięcie na wyjścia 17 i 18 i pod te wejścia podepnij grzalke która będzie wkręcona do bufora co

 • #21#21

  Dziekuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie widze ze ma Pan duzo wiedzy to moze Pan mi cos podpowie. Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi. Mieszkanie okolo 50 m2. Grzejniki 6 sztuk i pytanie jest nastepujace. Czy pompa da rade grzac wode do 40 stopni celsjusza? U mnie w domu przy okolo 0 stopni pompa grzeje tylko do jakis 34 stopni. Ale dom ma ok. 200 m2 wszedzie podlogowka poj. Jakies 140 l plus do tego zbiornik co 80 l i pompa nie daje rady nagrzac wody. Nie wiem czy robic bez bufora i podpibac bezposrednio do grzejnikow co czy dac jakis maly np 50 l.?

 • #22andrzej lukaszewiczLevel 40  #22

  lukaskrzy wrote:

  Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi. Grzejniki 6 sztuk

  Nie montuj tego na grzejniki, bo rodzice pójdą z torbami z rachunkami za prąd.

 • #23jack63Level 43  #23

  andrzej lukaszewicz wrote:

  Nie montuj tego na grzejniki, bo rodzice pójdą z torbami z rachunkami za prąd.

  Chyba przesadzasz. Dlaczego z torbami przy PC a nie z jakimkolwiek innym źródłem energii cieplnej przy obecnych, a szczególnie przyszłych, cenach energii.
  Grzejniki jako takie nie są problemem. Problemem może być ich aktualna implementacja, czyli parametr wody zasilającej. Jak projektowo były na 70/50 to ich moc przy PC będzie mocno niewystarczająca.
  Każdy przypadek jest inny. Nie ma co uogólniać.

  lukaskrzy wrote:

  Chce zamontowac heiera u rodzicow ktorzy mieszkaja w bloku na wsi.

  Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie montażu pompy ciepła w bloku.

 • #24#24

  jack63 wrote:

  Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie montażu pompy ciepła w bloku.

  Dlaczego?
  Obecnie maja piecyk nie znam mocy ale przypuszczam ze okolo 10-12kw i utrzymywana jest temperatura okolo 40 - 50 stopni.
  Na cieplo wlasciwe wychodzi ze potrzebna moc na grzanie to 7 kw. Maja zainstalowana fotowoltaike rocznie produkuje 7. 5 mwh po odliczeniu 20 procwnt jest 6 mwh 4 na ogrzewanie budynku a 2 na energie uzytkowa. Moim zdaniem najlepsza mozliwosc to pc.

 • #25#25

  lukaskrzy wrote:

  Obecnie maja piecyk nie znam mocy ale przypuszczam ze okolo 10-12kw i utrzymywana jest temperatura okolo 40 - 50 stopni.
  Na cieplo wlasciwe wychodzi ze potrzebna moc na grzanie to 7 kw.

  A co ma chciejstwo do możliwości??? Jak sobie wyobrażasz montaż PC w bloku??? Kto ci na to pozwoli? Jaki rodzaj PC wchodzi w grę? Powietrzna, gruntowa czy cós?
  Gdybać to sobie można, ale jak przychodzi do szczegółów to dopiero się schody zaczynają. Nie jesteś szlachcicem na zagrodzie (domek jednorodzinny) tylko mieszkasz w komunie (blok mieszkalny wielorodzinny). Twoje działanie wpływa na pozostałych mieszkańców budynku, więc trzeba ich o zgodę pytać.
  A dostępna moc jest z reguły patykiem na wodzie pisana. Z paneli PV w szczególności. Więc takie genialne planowanie jest najczęsciej g warte.

 • #26#26

  Hehe rozbawil mnie Pan. Chciejstwo ma tonze jaknsie chce to zawsze sie jakos da. Blok jest na wsi to nie warszawa, spoldzielni tqm nienma ani wspolnoty. Kazdy ma swoj lokal i kazdy ma swoja posesje. Nikt sie nikogo nie czepia. Wiec jezeli nie bede smrodzil sasiadowi to mysle ze jeszcze bedzie klaskal no chyba ze u nas jest cos nie tak z ludzi ze zqlezy im na czystym powietrzu. Po 2 rodzicr maja foltowoltaike ktora produkuje przez rok 7. 5 mwh i to jest fakt. Faky nastepny ze z cieplo wlasciwe wychodzi ze ogrzenie mieszkania wystarczy 7 kw zrodlo ciepla. Po 3 wystarczy zamiast pieca wpiac sie z pompa i dolozyc zbiornik cwuz dobra wezownica. Nie wiem co tutaj jest tqkiego przerazajacego. Jedyne co mnie zastanawia to czy pompa przy minus 10 da raze zagrzac wode do 40 stopni w ukladzie c. O. Czy bedzie trzeba grzalki oraz to czy lepiej 200 l wody w ukladzie czy 100l. Zeby pc ta wode ogrzewala do tem jw. A i zapomialem dodac jak w temacie to mozna sie domyslec ze pc haier monoblok.

 • #27#27

  Ja mam zamontowanego haier 8kw na grzejnikach ostatnie dni przy minus 14 w nocy pompowane parametr na 50 stopni nie miała problemów mam podpięte grzałki ale od początku sezonu jeszcze się nie załączyły.
  Dom powierzchnia 112m2
  Połowa parter druga połowa poddasze. Według ciepło właściwe zapotrzebowanie było chyba 6. 8
  W domu 24stopnie
  Bufor 300l bez wezownic wszystko na wodzie zawory antyzamrozeniowe na zewnątrz.
  Zużycie od początku sezonu 2360kwh do dnia dzisiejszego co i cwu.
  Liczę na max około 6000kwh cały sezon.
  Wcześniejszy piec pracował na 52 stopnie cały sezon i koszt opalu wynosił w tamtym roku 4500tys zł w tym było by napewno drożej.
  Czyli koszty podobne a od połowy września kiedy wcisnolem magiczny start nic nie dotykam poza obserwacja z ciekawości i zmiana temperatury zasilania przy większych mrozach w haier niestety brakuje sterowania krzywa grzewczą.
  Występuje sterowanie temperatura 0-10v ale to oddzielny temat.
  Zlad wody musi wynosić minimum 40 litrów czyli raczej musisz dać przynajmniej nieduży bufor na powrocie pompy
  Ponieważ jest to minimum a te kilka grzejników pewnie nie mają super pojemności.
  A i bufor przyda się przy odszranianiu

 • #28#28

  jack63 wrote:

  Chyba przesadzasz. Dlaczego z torbami przy PC a nie z jakimkolwiek innym źródłem energii cieplnej przy obecnych, a szczególnie przyszłych, cenach energii.
  Każdy przypadek jest inny. Nie ma co uogólniać.

  Problemem jest to, że każda tańsza PC ma bardzo duży spadek mocy wyjściowej i COP przy parametrze czynnika dla grzejników.
  Przykładowo dla A-7 stopni, W 50 stopni, to COP tej pompy będzie poniżej 1, 8, a moc wyjściowa ok 3, 5kW, co powinno wystarczyć na średnio ocieplone mieszkanie 50m2.
  Ale przy A-15 ta PC jest w stanie podać temperaturę 50 stopni, ale o mocy 0, 9kW!!! i COP 1, 4...
  Niewiele droższa konkurencyjna marka klasy średniej o mocy znamionowej 8kW ma 4, 7kW przy A-15, W50 i COP 1, 8

 • #29#29

  andrzej lukaszewicz wrote:

  Problemem jest to, że każda tańsza PC ma bardzo duży spadek mocy wyjściowej i COP przy parametrze czynnika dla grzejników.

  Każde urządzenie chłodnicze ma tym mniejszą moc chłodniczą/grzewczą im niższa jest temp odparowania, a im wyższa skraplania. Jednak na COP/ERR ma największy wpływ temp, a właściwe ciśnienie skraplania, bo to ono robi opory mechaniczne sprężarki i zwiększa pobór mocy elektrycznej silnika. To tak w skrócie o fizyce, której oszukać się nie da. W przeciwieństwie do ludzi, których oszukać jest bardzo łatwo, a czasami wygląda jakby sami tego oszukania chcieli...
  To jak bardzo spada moc chłodnicza/grzewcza oraz COP nie zależy bezpośrednio od ceny urządzenia, ale bardziej od "oszczędności" konstrukcji. A cena zależy głównie od działań marketingowych, a nie od kosztów produkcji.
  Także, już od dawna, cena nie jest wyznacznikiem jakości wykonania czy innych parametrów użytkowych.Jeżeli w danej aplikacji PC SCOP < ok 2. 5 (co okazuje się dopiero po roku), to zakup PC traci sens ekonomiczny i techniczny. Choć inne sensowności zakupu dalej mogą być istotne. Np komfort użytkowania wynikający z automatyki lub choćby komfort czystych rąk i nienadwyrężonego noszeniem węgla kręgosłupa.
  Dlatego powtórzę po raz wtóry: Nie ma jednoznacznych wytycznych czy rad dobrego wujka. Każda instalacja jest inna. Jednego kwota na fakturze za energię elektryczną może zabić, a drugi oceni, że "na waciki".

 • #30LucjakLevel 3  #30

  Witam, mam problem z tą samą pompą. Pompa grzeje wodę prawidłowo, ale nie grzeje prawidłowo CO, temperatura na sterowniku dochodzi do 40 stopni i spada, znowu dochodzi do 40 stopni i spada i tak w kółko. Czy wie ktoś w czym może być problem?

Znaleziono około 18 wyników dla: pralka haier instrukcja

 • Pralka Haier HWS60-12F2S, HW60-1211N

  Instrukcje obsługi pralek Haier.

  AGD Instrukcje Obsługi 25 Wrz 2017 19:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1392

 • Pralka Haier HW60-10F2S - Bęben ociera o fartuch

  Niestety krzyżaki nie są uniwersalne i nie można zastosować pierwszego lepszego z brzegu.Uniwersalność może polegać tylko na tym, że u jednego producenta może być wykorzystywany jeden typ krzyżaka do kilku podobnych modeli pralek.Należy pomierzyć grubość osi, jej długość, długość ramion krzyżaka...

  AGD Początkujący 19 Lut 2019 20:45Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 4431

  Pralka Haier HMS-1000 TVE

  Mam taką pralkę do naprawy wyświetlany jest błąd ERROR 1 na programatorze elektronicznym. Zgodnie z instrukcją ten błąd oznacza niedomknięte drzwiczki bębna ale sprawdziłem wyłącznik bębna i wszystko jest oki czyli wskazuje na uszkodzenie płytki elektronicznej programatora. Czy może ktoś się spotkał...

  AGD Pralki, Suszarki 26 Lut 2008 08:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3715

  Pralka HAIER HW-C1050tVE błąd eor2

  Kody błędów, instrukcja obsługi, schemat elektryczny

  18 Kwi 2011 18:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5939

  Poszukuję instrukcji serwisowania tzw. serwisówki do pralki Haier RC 600 TXB

  Chodzi mi o serwisówkęa nie obsługia nie potrafię takowej znaleźć

  AGD Szukam 03 Lut 2015 20:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1149

  Haier HW90-BP1439 Pralka i listwa czy można tak zrobić?

  Witajcie. Ostatnio kupiłem pralkę HAIER HW90-BP1439. Dokupiłem do tego w sklepie listwę zasilającą.Pralka:max moc: 1900Wmax napięcie: 240Vmax natężenie: 10AListwa:max obciążenie: 2300Wmax dopuszczalne napięcie: 250Vmax dopuszczalne natężenie: 10AZastanawiam się czy mogą ją podłączyć...

  AGD Użytkowy 10 Cze 2021 15:21Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 705

  Która pralka lepsza (Electrolux vs Haier)

  Wpadły mi w oko pralki Hoovera ( z tego co wygrzebałem teraz to ma coś wspólnego z Candy i Haier'em) pytanie ile w tym Candy jest i na odwrótŹle postawione pytanie, jak widać błędne pojęcie o rzeczywistości.The Hoover Company – amerykańskie przedsiębiorstwo produkujące odkurzacze, pralki,...

  AGD Co kupić? 03 Paź 2022 19:59Odpowiedzi: 36 Wyświetleń: 13065

  HAIER HW&#8211;C1050TVE HW&#8211;C850TVE instrukcja obsługi i schemat el

  Instrukcja obsługi i schemat elektryczny pralkiMarka: HaierModel: HW–C1050TVEHW–C850TVEJęz... polski

  16 Lut 2013 03:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1566

  Pralka - max 1500zł? Samsung Eco Bubble? a może 1000zł i częstsza wymiana

  LG jako jedyna marka na rynku ma silnik bez paska napędu, zbawienie dla kogoś kto mieszka w bloku=cisza wirowania, 6 różnych ruchów bębna przy praniu, z praktyki ubrania są lepiej doprane u mnie niz gdy piorę w tym samym srodku u siostry na samsungu. J edyny minus LG to brak programu samego wirowania...

  06 Maj 2018 08:47Odpowiedzi: 53 Wyświetleń: 71288

  HAIER pralka - Styropian pod bębnem - zdjąć?

  Cześć,podłączyłem nową pralką HAIER. W instrukcji nie ma mowy o kawałku styropianu pod bębnęm od spodu pralki, natomiast takowy był.Wyjąłem go więc, wiedząc, że wsadzają często taki kawał stryropianu jako zabezpieczenie transportowe.Głównie jednak słyszałem, że takie rzeczy są w pralkach BEKO....

  29 Wrz 2018 00:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2220

  Chińska pralka HKS1200 Haier - błąd E7

  Nie pracuje silnik na pulpicie jest błąd E7 w instrukcji tego niemaproszę o pomoc co zrobić. Może uda się naprawić bez udziału serwisuza pomoc z góry dziękuję.

  22 Maj 2009 07:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3734

  Jaką pralkę kupić - wymagania w temacie

  Z tym Whirpoolem i płukaniem to tylko trzeba poczytać dokładniej instrukcję. Za te pieniądze tylko Amica żadne Beco czy Haier.

  13 Sty 2009 21:59Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 5798

  Pralka automatyczna Haier HDS 1000 TXVE- instrukcja PL

  Pralka automatycznaModel: Haier HDS 1000 TXVEInstrukcja obsługi PL

  21 Paź 2010 15:30Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2438

  Pralka automatyczna Haier HG1000/1200TXVE- instrukcja PL

  Haier HG1000/1200TXVE 21 Paź 2010 15:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1094

  Pralka automatyczna Haier HG1400/1600 TXVE- instrukcja PL

  Haier HG1400/1600 TXVE 21 Paź 2010 15:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1092

  Pralka automatyczna Haier HM 600 TX- instrukcja obsługi PL

  Haier HM 600 TX 21 Paź 2010 15:43Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4350

  Pralka automatyczna Haier HMS 800-1000TVE- instrukcja PL

  Haier HMS 800-1000TVEInstrukcja PL

  21 Paź 2010 15:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3220

  chłodziarko-zamrażarka no-frost NIE oddająca ciepła bokami, które są ok?

  Nie straciłem zainteresowania, raczej nadzieję. Co za shit niesamowity, to się w głowie nie mieści. Dlaczego takie LG mają po 70cm głębokości i NIE mają skraplacza z tyłu, albo na dole chyba też były i dmuchały z tyłu kanałami do góry o ile pamiętam, Haier chyba to miał, drogi model ze szklanymi frontami,...

  17 Lip 2022 13:55Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 579

Oryginalna instrukcja obsługi Haier Hw B860

Bezpośredni link do pobrania Oryginalna instrukcja obsługi Haier Hw B860

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Oryginalna instrukcja obsługi Haier Hw B860