Podręcznik riggowania Ge Gld4400n

Ge Gld4400n to profesjonalny podręcznik do riggowania, który zawiera wszystkie niezbędne informacje do samodzielnego riggowania. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące wszystkich kroków, od wyboru odpowiedniego sprzętu do tworzenia pełnego systemu riggowania. Podręcznik zawiera także przydatne wskazówki dotyczące riggowania i jest zoptymalizowany do pracy z różnymi rodzajami sprzętu. Zawiera również szczegółowe informacje dotyczące wszystkich technik i technologii, których możesz użyć do tworzenia i optymalizacji systemu riggowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik riggowania Ge Gld4400n

Kurs Enriched Air Diver »

Kurs specjalista sprzętowy »

Kurs podstawowy OWD »

PreviousNext

Jak zapisać się na kurs nurkowania!

Kursy nurkowania prowadzimy w Krakowie. Zależy ci na szybkim terminie - skontaktuj się z instruktorem - Tel. : (+48) 501 627 846. lub e-mail. Inne terminy na telefon - zawsze możesz zadzwonić i zapytać. Preferujemy kontakt telefoniczny. Więcej.

Darmowe podręczniki nurkowania E-learning


Niniejsze podręczniki mają służyć pomocą początkującym jak i zaawansowanym nurką, mam nadzieje, że poszerzą zakres Waszej wiedzy. Pragnęjednak przestrzec, że nurkowania nie powinniśmy uczyć się z książek. Wiele aspektów wiedzy nurkowej wymaga wcześniejszego komentarza instruktora nurkowania aprzede wszystkim jego nadzoru podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych. Dlatego, chcąc podjąć naukę nurkowania należy zwrócić się do organizacjinurkowej prowadzącej szkolenie lub bezpośrednio do instruktora nurkowania.

Sprawnie można poruszać się po podręczniku przez otwieranie kolejnychlinków. Należy kolejno czytać wszystkie linki zamieszczone w spisietreści i na podstronach (ale tylko jeden poziom, nie odchodzić głębiej na boki - no chyba że mamy brak podstaw). Aby nie zanudzićsprawami sprzętowymi poszczególne działy "techniczne" zostały przedzielone teorią. Powodzenia.

Kolor ramki strony ma znaczenie

Kolor ramki strony sugeruj z jakiego poziomu czytasz materiały. Materiały powinny być w kolorze strony głównej kursu. Może się zdarzyć, że niektóre materiały są z niższego lub wyższego poziomu. Traktuje je wtedy jako powtórkę lub dodatkowy bonus. Doczytaj szczegóły ma stronie kolor ramki strony ma znaczenie.

Spis treści

 • 1. Nauka pływania dla płetwonurków
 • 2. Podręcznik nurkowania poziom podstawowy ver 2020r.
 • 2. Podręcznik nurkowania poziom podstawowy ver 2000r. pl/nurkowanie_swobodne_freediving. htm">3. Podręcznik freedivingu
 • 4. Podręcznik nurkowanie nawigacyjne
 • 5. Podręcznik nurkowanie nocne
 • 6. Podręcznik nurkowanie wrakowe
 • 7. Podręcznik Enriched Air Diver
 • 8. Podręcznik nurkowanie głębokie
 • 9. Podręcznik nurkowania w suchym skafandrze
 • 10. Podręcznik specjalisty sprzętowego
 • 11. Podręcznik nurkowania pod lodem
 • 12. Podręcznik nurkowania jaskiniowego
 • 13. Podręcznik fotografii podwodnej
 • 14. Doskonała pływalność

Dla płetwonurków CMAS

Płetwonurków CMAS odsyłam do kącika cmasowskiego – Kursy CMAS E-Learning.

Jak możesz pomóc rozwijać podręcznik?

Masz uwagi, chcesz pomóc stworzyć lepszy podręcznik - najlepiej zadzwoń. Możesz również napisać e-mail. Możesz również w podziękowaniu kliknąć kilka reklam:).


Kontakt z Martin - tel. 501/62-78-46 e-mail

„Podręcznik dekarza CREATON” jest publikacją przeznaczoną głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów.

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.

Wszelkie informacje zamieszczone w „Podręczniku dekarza CREATON” bazują na aktualnym stanie technicznym oferowanych przez CREATON Polska produktów oraz aktualnej wiedzy z zakresu norm i sztuki budowlanej.

Posiłkując się zaleceniami z „Podręcznika dekarza CREATON” należy brać pod uwagę możliwość wystąpienia różnego rodzaju technologicznych modyfikacji produktów, wprowadzenia nowych rozwiązań w procesie i sztuce budowlanej, jak również specyfiki danej konstrukcji budowlanej.

Przedstawione rysunki obrazują jedynie przykładowe konstrukcje. Informacje należy traktować poglądowo i każdorazowo weryfikować dane techniczne wykorzystywanych produktów oraz możliwość i sposób ich zastosowania zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze należy przestrzegać aktualnie obowiązujących wytycznych i norm.

W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć konsultacji specjalisty z danej dziedziny.

Podręcznik dekarza CREATON - papierowa wersja (156 stron).

Papierowa wersja „Podręcznika dekarza CREATON”

Drogi Dekarzu,

wypełnij poniższy formularz, a w zamian za akceptację zgód marketingowych otrzymasz od nas papierową wersję „Podręcznika dekarza CREATON”.

Po wyrażeniu zgody na komunikację z nami będziemy Cię informować o nowościach produktowych, zmianach w asortymencie, akcjach specjalnych czy konkursach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Papierowa wersja „Podręcznika dekarza CREATON”: 

 • trwałe wydanie w poręcznym formacie,
 • aktualne dane na temat produktów CREATON,
 • precyzyjne instrukcje montażowe,
 • szczegółowe rysunki techniczne,
 • kody QR odsyłające do dodatkowych informacji.

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Podręcznik riggowania Ge Gld4400n

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik riggowania Ge Gld4400n

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik riggowania Ge Gld4400n