Procedury wymiany części sprzętowych i konserwacji komponentów Electrolux Eup23901x

Procedura wymiany części sprzętowych i konserwacji komponentów w urządzeniach Electrolux Eup23901x wymaga dokładnego przestrzegania następujących kroków. Przede wszystkim należy odłączyć urządzenie od źródła zasilania i wyłączyć wszelkie źródła ciepła. Następnie należy dokładnie oczyścić zewnętrzne części urządzenia z kurzu i brudu. Po wyczyszczeniu komponentów trzeba je dokładnie sprawdzić w celu wykrycia uszkodzeń lub zużycia. Następnie trzeba zdemontować zepsutą część i zastąpić ją nową. Po zamontowaniu nowej części należy sprawdzić poprawność jej działania i sprawdzić, czy nie występują żadne problemy. Po zakończeniu procedury konserwacji należy urządzenie ponownie podłączyć do źródła zasilania i włączyć wszystkie źródła ciepła.

Ostatnia aktualizacja: Procedury wymiany części sprzętowych i konserwacji komponentów Electrolux Eup23901x

Samsung podejmuje starania w celu wydłużenia żywotności eksploatacyjnej produktów i ograniczania ilości odpadów elektronicznych. Dlatego też wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają naprawę i recykling naszych produktów.

Europejska legislacja dotycząca ekoprojektu

Przepisy nowej legislacji Komisji Europejskiej wejdą w życie w 2021 r., a ich celem jest promowanie możliwość naprawy urządzeń i wydłużania żywotności eksploatacyjnej.

Powyższe ma zastosowanie dla lodówek, pralek i suszarek, pralko-suszarek oraz zmywarek, a także wyświetlaczy elektronicznych, na przykład: telewizorów i monitorów komputerowych.

Jaki ma to wpływ na Ciebie?

W Samsung stworzyliśmy zasady minimalizacji wpływu na środowisko — projektując produkty, które zużywają mniej energii — oraz wydajniejszego wykorzystania zasobów.

Stale dążymy do poprawy efektywności środowiskowej naszych produktów oraz wydłużenia żywotności eksploatacyjnej samych produktów i ich części.

Aby wspierać wydłużoną trwałość produktów, części zamienne będą dostępne przez dłuższy okres i będą dostarczane w krótszej perspektywie czasowej. Części będą także proste w demontażu i wymianie, aby promować możliwość napraw naszych produktów.

 • Chcę otrzymać instrukcję naprawy mojego produktu Samsung

  Instrukcje napraw są teraz dostępne dla wymienionych wyżej urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r.

  Pobierz najnowsze Sterowniki, Instrukcje, Oprogramowanie i Firmware.

  Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

 • Jestem specjalistą w zakresie napraw urządzeń i chcę otrzymać instrukcje napraw

  Specjalista w zakresie napraw urządzeń to osoba, która potrafi potwierdzić posiadanie niezbędnych kompetencji technicznych oraz stosuje się do postanowień wszelkich oficjalnych przepisów obowiązujących specjalistów w zakresie napraw urządzeń w danym kraju.Specjaliści w zakresie napraw urządzeń muszą się zarejestrować lub zalogować, aby uzyskać dostęp do naszych szczegółowych instrukcji napraw powyższych urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r. i później.

 • Chcę zamówić części zamienne

  Wyszukiwanie i zakup części zamiennych zaaprobowanych przez Samsung jest bardzo proste.• Chcę zakupić części zamienne, które są powszechnie dostępne.Więcej szczegółowych informacji na temat określonych części zamiennych, dostępnych w sprzedaży dla każdego typu produktów, zamieszczono w pełnym wykazie.Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż certyfikowany przez Samsung dostawca usług serwisowych) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

 • Chcę zarezerwować usługę serwisową Samsung

  Dla wszystkich zainteresowanych Samsung oferuje całą gamę usług serwisowych.

 • Chcę dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju

Wzrost produktywności i dłuższa żywotność sprzętu to nie tylko rezultat zastosowania wysokiej jakości części zamiennych i szybkozużywających się. Zagwarantuj ochronę inwestycji dzięki zastosowaniu oryginalnych części zamiennych oraz odpowiedniego doposażenia Bizerba. Wszystkie niezbędne części do naszych produktów są dostępne od ręki.

Zrównoważony rozwój na pierwszym planie

Zrównoważony rozwój jest dla nasz wyjątkowo ważnym tematem. Wytwarzanie części zamiennych oraz szybkozużywających się następuje zgodnie z zasadami produkcji ekologicznej. Części charakteryzują się solidnym wykonaniem i długą żywotnością. Nasze usługi serwisowe obejmują również naprawę oraz regenerację i ponowne wykorzystanie części zamiennych zgodnie z ideą oszczędnego i rozsądnego korzystania z zasobów, jednocześnie bez uszczerbku na oryginalnej jakości Bizerba.

Najwyższej jakości części zamienne są dostępne od ręki

Nawet najlepsza maszyna potrzebuje odpowiednich części zamiennych. Dbamy o to, by części zamienne i szybkozużywające się służyły niezawodnie przez wiele lat.

W celu zapewnienia ekspresowej dostawy oryginalnych części zamiennych dbamy o maksymalną dostępność części w magazynie i zapewniamy profesjonalną logistykę dostaw. Części zamienne do wszystkich naszych produktów są dostępne przez co najmniej dziesięć lat po wycofaniu produktu z produkcji.

Lista wszystkich komponentów znajduje się w naszym Katalogu części zamiennych. Nie masz loginu? Uzyskaj dostęp, kontaktując się na adres e-mail: service@bizerba. com

Twój sprzęt jest w dobrych rękach

Odpowiednio skomponowany zestaw części zamiennych oraz zestawy startowe (starter-kits) to redukcja kosztów i czasów przestojów dzięki pakietom części w rozsądnej cenie. W przypadku braku jakichkolwiek komponentów gwarantujemy ich natychmiastową dostawę.

Dokładny proces czyszczenia maszyn Bizerba zwiększa żywotność i gwarantuje wydajność ich pracy. Korzystanie ze specjalnych Środków do czyszczenia i konserwacji chroni i przedłuża żywotność maszyn.

Skontaktuj się z naszym działem serwisu