Ważne informacje Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb

Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb jest ważnym dokumentem, który należy przeczytać przed użyciem urządzenia. Dokument zawiera informacje na temat bezpieczeństwa, instalacji, użytkowania i konserwacji urządzenia, a także ważne informacje dotyczące prawa. Instrukcja obsługi zawiera również informacje o zalecanych rozwiązaniach zabezpieczeń, jak również informacje o wszelkich usługach i gwarancji. Przeczytanie instrukcji obsługi Electrolux Ewf7524d3wb jest konieczne, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia i bezpiecznie i skutecznie używać urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Ważne informacje Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb

Wizyty serwisowe

W przypadku awarii urządzenia rekomendujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji czy problem można rozwiązać bez udziału oraz wizyty pracownika serwisu. 

Informujemy jednocześnie, iż nasze serwisy pracują w pełnym zakresie (lecz mogą występować okresowe wydłużenia terminów wizyt serwisowych), a umawianie wizyt jest możliwe za pośrednictwem naszej Infolinii.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny.

Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

W celu ochrony zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, których należy przestrzegać podczas wizyty zarówno u Państwa w domu, jak i w siedzibie serwisu. Pracownicy serwisu powinni unikać bezpośredniego kontaktu z klientami (np. uścisku dłoni na przywitanie), nosić maski ochronne na twarzy i mieć możliwość zadać dodatkowe pytania dotyczące zdrowia Klienta (w tym zaproponować zmianę terminu wizyty).

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

Znalezione kategorie: 40

Tutaj znajdziesz darmowe instrukcje obsługi ELECTROLUX, natychmiast dostępne do pobrania lub oglądania.
Instrukcje są wymienione alfabetycznie według kategorii produktów.
Znaleźć instrukcje obsługi ELECTROLUX są Państwo zainteresowani, proszę kliknąć na kategorii.

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Ważne informacje Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb

Bezpośredni link do pobrania Ważne informacje Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ważne informacje Instrukcja obsługi Electrolux Ewf7524d3wb