Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991

Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991 to wielostronne narzędzie, które oferuje użytkownikom szczegółowe informacje na temat produktu i jego funkcji. Pomoże on użytkownikom zrozumieć zaawansowane funkcje wymagane do wykonania zadań i dostosować produkt do ich potrzeb. Podręcznik obejmuje szczegółowe wyjaśnienia wszystkich funkcji, jak również instrukcje krok po kroku, które pomogą użytkownikom skonfigurować produkt i korzystać z niego zgodnie z wymaganiami. Podręcznik użytkownika poprzez opisy i przykłady wyjaśnia wszystkie funkcje produktu, dzięki czemu użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak używać produktu i jak z niego korzystać.

Ostatnia aktualizacja: Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991

Biurowe:

Microsoft

Narzędziowe:

Antywirusowe

Nowe licencje

Odnowienia licencji

Smartfon i tablet

VPN

Microsoft Office

Office 365 dla Firm

Office do domu

Office 2019 / 2021

Office dla Edukacji

Microsoft Windows 11

Instytucje edukacyjne

Biurowe

Graficzne

Edycja wideo

Narzędziowe

Nowości

Pinnacle Studio 24 Ultimate PL Box
Ilość urządzeń:1
Okres licencji:bezterminowa
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:BOX (pudełkowa), 64 bit, Upgrade

Nasza cena: 439, 00 zł

(356, 91 zł netto)

brak

brak

Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.

 • Opis produktu
 • Opis szczegółowy
 • Dostawa i płatności
 • Wymagania techniczne

Polski podręcznik użytkownika

Podręcznik do Pinnacle Studio 24, można pobrać tutaj w formacie pdf.

Najnowszą wersję programu znajdziesz tutaj: Pinnacle Studio


Pinnacle Studio 24 Ultimate – Najpotężniejszy zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do edycji wideo

 • Edycja wideo w jakości HD i 4K
 • Edycja na nieograniczonej liczbie ścieżek na osi czasu
 • Edytowanie nagrań z 6 kamer
 • Edytowanie wideo 360°
 • Edycja wideo na osi czasu lub w trybie scenorysu
 • Efekty i ruch klatek kluczowych
 • Kreatywne narzędzia, np. animacja poklatkowa, kolor selektywny, zmiana tempa
 • Zaawansowane cyzelowanie kolorów
 • Dodatkowe zaawansowane funkcje: śledzenie ruchu z rozmyciem mozaikowym, wyciszanie dźwięków tła, przetwarzanie wsadowe, maskowanie wideo, płynne przejścia, eksport kanału alfa
 • Setki efektów, filtrów, przejść, tytułów oraz nowych grafik
 • Biblioteka gotowych do użycia szablonów, efektów dźwiękowych i bezpłatnych utworów, ponad 100 szablonów menu DVD
 • Zaawansowane narzędzia do przechwytywania zawartości ekranu i nagrań ekranowych, tworzenia pokazów slajdów, podziału ekranu
 • Nowości i ulepszenia Pinnacle Studio 24 Ultimate:

 • NOWOŚĆ! Edytor tytułów
 • NOWOŚĆ! Animowane nakładki, grafiki, tła
 • ULEPSZENIE! Efekty i ruch klatek kluczowych
 • NOWOŚĆ! Notatki do projektu
 • ULEPSZENIE! Wydajność
 • NOWOŚĆ! Materiały szkoleniowe
 • ULEPSZENIE! Filmy z podzielonym ekranem
 • ULEPSZENIE! Skróty klawiaturowe
 • ULEPSZENIE! Śledzenie ruchu z funkcją śledzenia twarzy
 • ULEPSZENIE! Dynamiczne maskowanie wideo
 • Dlaczego warto wybrać Pinnacle Studio 24 Ultimate?

  Wykorzystasz najbardziej zaawansowane narzędzia do edycji
  Pinnacle Studio 24 Ultimate to pełny zestaw najbardziej zaawansowanych narzędzi do tworzenia filmów, dostępnych zwykle jedynie w najbardziej profesjonalnych programach. Z nim poczujesz wyjątkowe możliwości i precyzję pracy dzięki edycji wideo na nieograniczonej liczbie ścieżek, kontroli klatek kluczowych, przekształceń nagrań, pełnemu cyzelowaniu kolorów oraz zestawowi kreatywnych efektów, które sprawią, że Twoje produkcje nie będą się różnić od najbardziej profesjonalnych filmów.

  Uzyskasz maksymalną kontrolę nad procesem edycji
  Profesjonalne możliwości pracy wykraczające poza standardowe wykorzystanie klatek kluczowych pozwalają na precyzyjne dopasowanie wszystkich elementów, które składają się na Twój film. Zadbasz o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół klipu, dostosujesz i zmodyfikujesz przejścia, warstwy czy efekty. Dzięki niestandardowym maskom wideo wykorzystasz nowe możliwości nakładania ścieżek, poprawek i dodawania efektów, a dzięki dynamicznym elementom sterownia maskowaniem określisz zmiany nawet poszczególnych fragmentów klatki.

  Osiągniesz pełen profesjonalizm w tworzeniu projektów filmowych
  Z Pinnacle Studio 24 Ultimate przeniesiesz swoje nagrania na zupełnie nowy, w pełni profesjonalny poziom. Umożliwia on tworzenie filmów w jakości 4K z wykorzystaniem klipów z sześciu kamer, łatwe synchronizowanie i łączenie nagrań oraz precyzyjną edycję na osi czasu na nieograniczonej liczbie ścieżek. To także świetne narzędzie do budowania wizerunku Twojej firmy za pomocą filmów promocyjnych oraz materiałów instruktażowych czy tutoriali, dzięki przechwytywaniu nagrań z kamery internetowej, dźwięków systemowych i pochodzących z mikrofonu oraz zawartości ekranu.

  Zrealizujesz wszystkie swoje filmowe pomysły i zrewolucjonizujesz dotychczasowe projekty
  Nie musisz ograniczać swojej kreatywności i zadowalać się podstawową edycją i korekcją nagrań. W Pinnacle Studio 24 Ultimate masz dostęp do setek łatwych w obsłudze narzędzi i efektów oraz gotowych do użycia szablonów tematycznych, które sprostają Twoim nawet najbardziej niezwykłym oczekiwaniom i sprawią, że Twój film będzie wyjątkowy.

  Szybciej osiągniesz efekty
  Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować krótki filmik, tutorial czy zrealizować dużą produkcję wideo, Twoja praca będzie szybka i sprawna dzięki przydatnym skrótom, intuicyjnej obsłudze i poprawie wydajności oprogramowania. Pracuj od zera lub wykorzystaj dostępne szablony tematyczne filmów, aby skrócić czas przygotowania projektu.

  Usprawnisz przepływ pracy
  Z elastycznymi ustawieniami Pinnacle Studio 24 Ultimate dopasujesz swój obszar roboczy do własnych potrzeb. Przyjazny i konfigurowalny interfejs, tworzenie niestandardowych skrótów klawiaturowych, praca na jednym lub dwóch monitorach, grupowanie przygotowanych klipów i zachowanie ich do przyszłych projektów – Pinnacle Studio 24 Ultimate dostosuje się do Ciebie.

  Zyskasz dostęp do wyjątkowych narzędzi i efektów
  Pakiet Pinnacle Studio 24 Ultimate zawiera imponującą bibliotekę setek narzędzi, filtrów, efektów, przejść, przekształceń kolorów, napisów oraz szablonów, a także animowanych tytułów czy śledzenia i rozmycia ruchu. Wszystkie są w zasięgu Twojej ręki i sprawią, że nawet niezbyt ciekawe nagranie stanie się małym dziełem sztuki. pl/pliki/grafiki_programy/pinnacle24/whats-new-plus. jpg" rel="gallery"> Osiągniesz kinowe efekty
  Z Pinnacle Studio 24 Ultimate wystylizujesz swoje nagrania i zadbasz o ich nastrój i niepowtarzalną atmosferę. Największy zestaw twórczych narzędzi, bardziej zaawansowane filtry i pełne cyzelowanie kolorów pozwoli osiągnąć efekt dostępny do tej pory jedynie dla twórców kinowych.

  Ocenzurujesz lub ukryjesz kłopotliwe elementy nagrania
  Korzystaj w pełni ze swoich nagrań, jednocześnie z łatwością ukrywając fragmenty zawierające wrażliwe informacje, np. dane z tablic rejestracyjnych czy twarze przypadkowych osób. Korzystaj z opcji śledzenia ruchu z rozmyciem mozaikowym lub dodawania etykiet podążających za obiektem.

  Przygotujesz wyjątkowe nagrania 360°
  Pinnacle Studio Ultimate to nie tylko tradycyjne filmy, ale także pełne możliwości edytowania nagrań 360° - dodać grafiki i tytuły, skorygować kolor, wykorzystać efekt stopklatki, Tiny Planet i Rabbit Hole. Przekształcaj je z łatwością w standardowy materiał wideo lub eksportuj, aby mogły być odtwarzane w goglach VR albo odtwarzaczach nagrań 360°, tak aby zadowolić Twoich odbiorców.

  Stworzysz film od a do z
  Z oprogramowaniem Pinnacle nie tylko zadbasz o doskonałą jakość nagrania, ale również o wszystkie inne elementy niezbędne do tego, aby Twój projekt wideo stał się prawdziwym filmem. Nagrasz i wyedytujesz idealną ścieżkę dźwiękową, dodasz głos aktorów i narratora oraz efekty dźwiękowe i utwory muzyczne, które podkreślą emocje i wzmocnią wrażenia odbiorców, a także wyciszysz niepotrzebne, przeszkadzające odgłosy w tle. pl/pliki/grafiki_programy/pinnacle24/edit-wideo. jpg" rel="gallery"> Bez trudu podzielisz się efektami swojej pracy
  Po ukończeniu kolejnego etapu pracy lub jej zakończeniu, będziesz mógł z łatwością podzielić się jej efektami z różnymi grupami odbiorców, zarówno publikując film online (w serwisie YouTube, Vimeo), eksportując go do popularnych formatów, zapisując na dysku lub nagrywając na DVD po dodaniu menu i rozdziałów.

  Poznasz nowe techniki, rozwiniesz swoje umiejętności i skorzystasz z wiedzy innych
  Z Pinnacle Studio 24 Ultimate nie tylko szybko rozpoczniesz pracę, nawet bez większego doświadczenia w tworzeniu filmów, ale dzięki zestawowi wskazówek w poradniku oraz samouczkach wideo błyskawicznie rozwiniesz swoje umiejętności. Stań się również członkiem społeczności Pinnacle i korzystaj z doświadczeń i wiedzy innych użytkowników oprogramowania. Z ich pomocą edycja wideo nie będzie miała przed Tobą tajemnic!

  Skorzystasz z możliwości edycji dostępnych tylko dla profesjonalnego oprogramowania
  Pinnacle Studio 24 Ultimate to rozbudowany zestaw narzędzi i funkcji, które standardowo są wyposażeniem jedynie drogich, bardzo zaawansowanych programów, dostępnych dla doświadczonych profesjonalistów. Skorzystaj z nich i ciesz się swoją filmową przygodą!

  Dla kogo jest Pinnacle Studio 24 Ultimate?

 • Profesjonalnych twórców filmów, zajmujących się zawodowo montażem i edycją wideo
 • Twórców treści na kanał YouTube, serii filmów internetowych lub vloga
 • Nagrywających webinary
 • Twórców samouczków/tutoriali i recenzji gier
 • Twórców zaawansowanych materiałów marketingowych dla firm
 • Pasjonatów i hobbystów
 • Twórców filmów chcących rozszerzyć swój obecny zestaw narzędzi do edycji wideo o zaawansowane, profesjonalne i precyzyjne narzędzia lepszej jakości
 • Twórców filmów poszukujących tańszej alternatywy dla zaawansowanego oprogramowania do edycji wideo
 • Sprawdź, co nowego znajdziesz w Pinnacle Studio 24 Ultimate:

  NOWOŚĆ! Edytor tytułów
  Twórz własne niestandardowe, animowane tytuły, wybierz styl i dopasuj poszczególne parametry dowolnego tekstu za pomocą ustawień opartych na klatkach kluczowych, m. in. dodawaj ruch, obracaj, skaluj. Swoje ustawienia zapisz i wykorzystaj w przyszłości.

  NOWOŚĆ! Animowane nakładki, grafiki, tła
  Odkryj nowe animowane grafiki, nakładki i tła i stosuj je w swoim filmie z łatwością, korzystając z metody Przeciągnij i upuść.

  ULEPSZENIE! Efekty i ruch klatek kluczowych
  Jeszcze łatwiej pracuj z precyzyjnymi klatkami kluczowymi i usprawnij edycję filmu. Dodaj klatki kluczowe, aby sterować położeniem, rozmiarem, szybkością, nakładkami, przejściami, efektami i nie tylko. Zaznacz ich wybraną grupę rysując wokół nich ramkę, aby je podświetlić, zmienić położenie, a nawet powielić.

  NOWOŚĆ! Notatki do projektu
  Dodawaj notatki do plików roboczych w projekcie. Bez trudu odnajdziesz miejsce, gdzie skończyłeś pracę i zapiszesz ważne uwagi, o których należy pamiętać w kolejnych krokach.

  ULEPSZENIE! Filmy z podzielonym ekranem
  Automatycznie dopasowuj rozmiar i położenie swoich materiałów do przeznaczonego dla nich obszaru dzięki nowym funkcjom SmartFit.

  ULEPSZENIE! Skróty klawiaturowe
  Bez trudu skonfiguruj swoje nowe skróty klawiszowe w panelu sterowania i łatwo wyszukuj przypisane do nich funkcje.

  ULEPSZENIE! Śledzenie ruchu z funkcją śledzenia twarzy
  Śledź poszczególne obiekty w swoim nagraniu, skutecznie dodając do nich etykiety lub maskując ich elementy. Teraz także z możliwością śledzenia twarzy i ich ukrycia.

  ULEPSZENIE! Dynamiczne maskowanie wideo
  Skorzystaj z unikalnej możliwości pracy z warstwami zawierającymi tekst lub obiekty, pozwalając na dokonywanie profesjonalnych poprawek i zmian w filmie oraz dopracowywanie ich elementów. Dynamiczne elementy sterowania maskowaniem umożliwiają edycję, określenie zanikania, ulepszanie i przekształcanie poszczególnych fragmentów dowolnej klatki. Korzystaj z efektów specjalnych zmieniających się z klatki na klatkę.

  ULEPSZENIE! Wydajność
  Ciesz się większą szybkością transmisji i przyspieszeniem sprzętowym dzięki technologii Intel Quick Sync Video.

  NOWOŚĆ! Materiały szkoleniowe
  Pinnacle Studio 24 Ultimate został wyposażony w nowe samouczki i filmy szkoleniowe, które ułatwią korzystanie z pakietu i pomogą przygotować najlepsze materiały wideo.

  Zapomnij o edycji wideo na podstawowym poziomie i zacznij tworzyć filmowe dzieła sztuki z Pinnacle Studio 24 Ultimate

  Edycja wideo, która sprawia prawdziwą radość

 • Edycja wideo HD i 4K
 • Edytowanie wideo 360° (stopklatka, tytuły i przejścia, konwersja do tradycyjnego formatu)
 • Edycja scenorysu i osi czasu
 • Trzy i czteropunktowa edycja
 • Grupowanie i zagnieżdżanie klipów
 • Łatwa praca metodą Przeciągnij i upuść
 • Stabilizacja obrazu
 • Kreatywne narzędzia dla realizacji wszystkich pomysłów

 • Łączenie, dzielenie, przycinanie i obracanie filmów
 • Setki filtrów, tytułów, grafik, efektów i przejść
 • Gotowe do użycia i konfigurowalne szablony tematyczne
 • Korygowanie kolorów i naświetlenia
 • Podstawowe cyzelowanie kolorów umożliwiające zmianę gradacji kolorów i nastrój poszczególnych scen filmu
 • Kolor selektywny
 • Animacja poklatkowa
 • Szybkie lub zwolnione tempo
 • Podkreślenie rozmycia ruchu dla większej dynamiki
 • Zielony ekran i dodawanie tła
 • Śledzenie ruchu
 • Przezroczystość ścieżek
 • Płynne przejścia
 • Efekty malowania
 • Zaawansowane rozwiązania dla imponujących efektów

 • SmartMovie – narzędzie do automatycznego tworzenia pokazu slajdów
 • Ulepszone dynamiczne wideo z podziałem ekranu
 • MultiCam Capture – narzędzie do jednoczesnego przechwytywania zawartości ekranu i nagrań - obrazu z kamery internetowej, dźwięków systemowych i dźwięku z mikrofonu
 • Doskonały dźwięk i oprawa muzyczna

 • Gotowe do wykorzystania efekty dźwiękowe i bezpłatne utwory w bibliotece Scorefitter
 • Nagrywanie i dodawanie głosu lektora
 • Wzmacnianie lub wyciszanie dźwięku
 • Wyciszanie dźwięków tła
 • Dzielenie się wynikami swojej pracy

 • Łatwe eksportowanie plików do najpopularniejszych formatów
 • Eksportowanie filmów na dowolne urządzenia – w tym smartfony, tablety, konsole
 • Publikowanie filmów w serwisach społecznościowych – YouTube, Flickr, Vimeo
 • Tworzenie płyt DVD z możliwością korzystania z ponad 50 szablonów menu MyDVD
 • Eksportowanie animowanych plików GIF
 • Eksportowanie z kanałem alfa
 • Eksportowanie wideo 360°
 • Zawartość Pinnacle Studio 24 Ultimate:

  Główne aplikacje

 • Oprogramowanie do edycji wideo
 • MultiCam Capture - narzędzie do przechwytywanie wideo i nagrywania zawartości ekranu
 • SmartMovie - kreator pokazów slajdów
 • Narzędzie do tworzenia DVD
 • Konwerter wideo
 • Zasoby

 • Setki filtrów i efektów
 • Biblioteka animowanych grafik, czcionek i tytułów
 • Szablony tematyczne i montażowe
 • Muzyka i efekty dźwiękowe bez tantiem
 • Dokumentacja i szkolenie

 • Podręcznik użytkownika PDF
 • Pliki Pomocy
 • Wbudowane samouczki i filmy szkoleniowe
 • 10-dniowy pełny dostęp do StudioBacklot dla nowych subskrybentów (obejmuje szkolenia i treści wolne od opłat licencyjnych)
 • Efekty NewBlue FX nie są dołączone do programu Pinnacle Studio 24.

  Poprawny import efektów NewBlue FX możliwy jest tylko z wersji Pinnacle Studio 23 Ultimate. Program musi być już zainstalowany na komputerze.

  Pinnacle Studio 24 - porównanie wersjiPinnacle StudioPinnacle Studio
  Plus
  Pinnacle Studio Ultimate

  WAŻNE CECHY

  Edycja scenorysu i osi czasu6 ścieżek24 ścieżekNieograniczona liczba ścieżek i obsługa nagrań w formacie 4KULEPSZENIE! Efekty i ruch klatek kluczowychNagrania ekranowe i przechwytywanie materiałów wideoHDHD, 4KEdytowanie nagrań z wielu kamer2 kamery4 kamery6 kamerCyzelowanie koloruUproszczonePodstawowePełna
  funkcjonalność
  NOWOŚĆ! Edytor tytułówULEPSZENIE! Śledzenie ruchu-
  z NOWĄ funkcją śledzenia twarzy
  ULEPSZENIE! Maskowanie wideo z NOWYMI dynamicznymi elementami sterowaniaEdycja nagrań wideo 360° z NOWĄ funkcją śledzenia twarzyEksportowanie z kanałem alfa
  Przesyłka kurierskaKoszt wysyłki:
  Kurier DPD 24h - przedpłata przelewem: 12. 90 zł
  Kurier DPD 24h - PayU: 12. 90 zł
  Kurier DPD 24h - płatność przy odbiorze: 16. 90 zł

  Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu.

  Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.

  Minimalne wymagania systemowe:

 • Wymagany jest 64-bitowy system operacyjny: Windows 10
 • Processor: Intel Core i3 lub AMD A4 3. 0 GHz lub szybszy
 • Intel Core i5 lub i7 1. 06 GHz lub szybszy do obsługi AVCHD i funkcji Intel Quick Sync Video
 • Intel Core i7 czwartej generacji lub nowszy lub AMD Athlon A10 lub lepszy do edycji UHD, nagrań z wielu kamer oraz wideo 360°
 • Intel Core i7 6-tej generacji lub nowszy lub AMD Ryzen wymagany do detekcji twarzy (tylko wersja Ultimate)
 • RAM: Co najmniej 4 GB pamięci RAM, zalecane ponad 8 GB do edycji UHD, do edycji nagrań z wielu kamer oraz wideo 360°
 • Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość 1024 x 768, minimum 256 MB VGA VRAM, 512 MB lub więcej zalecane do sprzętowego przyspieszenia dekodowania
 • DirectX zalecana karta graficzna:
 • NVIDIA GeForce 700 series / Quadro 600 (Fermi) lub nowszy (obsługa CUDA domyślnie włączona) (Wikipedia), brak wsparcia dla układów graficznych NVIDIA MX 1xx, MX 2xx, MX 3xx, MX 4xx itd; w przypadku posiadania tego układu, prosimy o kontakt z polską pomocą techniczną Pinnacle przez formularz
 • ATI Radeon HD 5XXX series lub szybsza
 • Intel HD Graphics from Ivy Bridge lub szybsza
 • 3D Titler requires DirectX 11
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z systemem Windows
 • Dysk twardy: 8 GB przestrzeni na dysku twardym do pełnej instalacji
 • Wymagane połączenie z Internetem podczas instalacji, rejestracji i aktualizacji. Rejestracja jest wymagana, celem używania produktu.
 • Formaty importu

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H. 263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (łącznie z DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H. 264), HEVC1 (H. 265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform
 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafika: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF
 • Formaty eksportu

 • Płyty: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, HEVC1 (H. 265, H. 264), XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF, Cineform
 • Image: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Audio: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV
 • Akcesoria

 • Nagrywarka DVD do tworzenia dysków DVD i AVCHD
 • Obsługa Blu-ray

 • Wymaga zakupu odrębnej wtyczki za pośrednictwem programu.
 • Wymaga napędu i/lub nagrywarki obsługującej dyski Blu-ray
 • Obsługiwane języki

 • czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, rosyjski, hiszpański i szwedzki
 • 1 HEVC (H. 265) wymaga systemu Windows 10 i wsparcia sprzętu PC lub karty graficznej oraz rozszerzenia wideo Microsoft HVEC (płatne).

  Dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

  Użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, którewprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu, co najmniejdo momentu premiery nowszej wersji oprogramowania. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ichniezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń.Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowaniejest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

  Kod producenta: PNST24ULMLEU

  EAN: 735163159332

  Zapytanie o produkt
  (Pinnacle Studio 24 Ultimate PL Box)

  Pomoc dla Ukrainy

  Wspieramy organizacje zapewniające pomoc humanitarną w Ukrainie oraz pomoc uchodźcom przebywającym w Polsce.

  Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT

  W klasie siódmej uczniowie już wiedzą, jak bardzo matematyka przydaje się w codziennym życiu. Ważne, by zamiłowanie do nauk ścisłych rozwijać a jednocześnie umiejętnie wprowadzać zagadnienia bardziej zaawansowane. Podręcznik wspiera nauczyciela w tym zadaniu. Zawiera liczne zadania, zróżnicowane pod kątem trudności. Znajdują się w nim treści poszerzające zagadnienia definiowania, rozumowania, uogólniania i łączenia faktów. Uczniom o przeciętnych możliwościach pomaga opanować wiedzę wymaganą w podstawie programowej, zaś uczniom zdolnym poszerzyć wiedzę i pogłębić zainteresowania.

  • Czytelny, przejrzysty sposób prezentacji treści.
  • Praktyczne przykłady zastosowania matematyki w życiu codziennym.
  • Dokładnie zaplanowane, starannie dobrane, różnorodne pod względem formy ćwiczenia, nierzadko zabawne, w atrakcyjny sposób utrwalą wiadomości zdobyte podczas lekcji.
  • Wyeksponowane ćwiczenia i przykłady przygotowują ucznia do samodzielnego rozwiązywania zadań.

  Symbol:TSP044

  EAN-13:9788378795285ISBN:

  Paczka

  Waga0. 263 kg
  1. HomeBrother
  2. Serwis i wsparcie
  3. Podręczniki i instrukcje

  Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

  Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

  Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

  Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991

  Bezpośredni link do pobrania Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Zaawansowany podręcznik użytkownika Ge 2 9991